Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD

    Manta S.A.z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie

    Opis stanowiska:

    • Budowanie dystrybucji produktu na półce i w sklepie;
    • Budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
    • Współpraca z serwisami w placówkach handlowych;
    • Monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji;
    • Organizacja szkoleń produktowych;
    • Dbanie o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność;
    • Zaangażowanie, uczciwość, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe;
    • M.in. 3-letnie doświadczenie w branży FMCG (kategorie tj. RTV,AGD,);
    • Wykształcenie średnie;
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Doświadczenie w obsłudze sieci handlowych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
    • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej(18 lat);
    • Możliwość zdobycia w krótkim czasie bardzo szerokiego spektrum umiejętności;
    • Możliwość rozwoju, profesjonalne szkolenia;
    • Zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera;
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon);
    • Prywatną opiekę medyczną; kartę Multisport.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

    Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).