Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Przedstawiciel Handlowy - sprzęt medyczny RTG

Medikon Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne rozbudowywanie bazy klientów

  • Telefoniczne pozyskiwanie kontaktów

  • Prowadzenie pierwszych wizyt handlowych u klientów

  • Budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Identyfikacja struktury organizacyjnej i właściwych kontaktów

  • Zbieranie danych od klientów o posiadanych urządzeniach medycznych

  • Umawianie spotkań innych pracowników działu sprzedaży z klientem

  • Bieżąca praca z systemem CRM

  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług

  • Współpraca z działem sprzedaży i technicznym

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji celów

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Bardzo duża łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon

  • Wysoka motywacja, skuteczność w działaniu i samodzielność w pracy zadaniowej

  • Zaangażowanie, pozytywne nastawienie

  • Gotowość do pracy na terenie swojego województwa i sąsiadujących

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Zainteresowanie związane ze sprzętem i oprogramowaniem

  • Przebojowość, charyzma

  • Znajomość technik sprzedażowych i/lub doświadczenie w tym zakresie

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin lub elastycznym

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie – część zasadnicza + premia od wyników

  • Wdrożenie i szkolenia – możliwość nabywania doświadczenia i wiedzy w branży rozwiązań medycznych i IT

  • Merytoryczne i praktyczne wsparcie ze strony pracowników działu sprzedaży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy (możliwość wykorzystania do celów prywatnych), komputer przenośny, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

KANDYDATÓW PROSIMY O PRZESŁANIE CV I LISTU MOTYWACYJNEGO.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Medikon Polska Sp. z o.o. – od ponad 22 lat dostarczamy rozwiązania dla rynku medycznego. W naszym portfolio dla klientów segmentu medycyny ludzkiej i weterynaryjnej znajdują się rozwiązania RTG oraz systemy wspierające obieg danych w pracowniach rentgenowskich.

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, niedużej firmie, bazującej na zaufaniu i wzajemnym wsparciu oraz przyjaznych relacjach międzyludzkich a stanowisko jest dla Ciebie interesujące, prześlij nam swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy