Logo Pracuj.pl

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Sulejówek
    Sulejówek, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień
  • Budowanie bazy Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Współpraca z działem handlowym i kierownictwem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość
  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz motywującego systemu premiowego i prowizyjnego
  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B)
  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oraz rozwoju dzięki szkoleniom produktowym i sprzedażowym
  • Wsparcie doświadczonego handlowca
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pełne wdrożenie ze szkoleniem

Młodszy Przedstawiciel Handlowy, Sulejówek