Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy z możliwością przeszkolenia/ przyuczenia

Solid Security Sp. z o.o.

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kontaktów w powierzonym rejonie

  • Tworzenie ofert handlowych

  • Podpisywanie umów

  • Projektowanie systemów alarmowych i kamer

  • Obsługa klientów Solid w powierzonym rejonie

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy i pozytywnego nastawienia

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowości do pracy w terenie

  • Własny samochód (zwracamy paliwo)

  • Nie wymagamy doświadczenia!

To oferujemy

  • Nauczymy Cię jak być znakomitym handlowcem

  • Zyskasz ogromną pewność siebie

  • Będziesz potrafił prowadzić rozmowy handlowe

  • Nauczysz się tworzyć oferty i wyceny

  • Solid jest rozpoznawalną marką, budujesz swoje CV

  • Kilkumiesięczny okres wdrożeniowy bez stresu i presji

  • Gwarantowane wynagrodzenie + premie + prowizje

Kogo szukamy?

Poszukujemy młodych osób chcących świadomie budować swoją karierę zawodową (może to być twoja pierwsza praca). Wybór pierwszej poważnej pracy i świadome kreowanie swojego CV w oparciu o rozpoznawalne marki, jest bardzo ważnym elementem planowania kariery.

Solid Security to największa i najbardziej rozpoznawalna marka w branży ochrony i zabezpieczeń mienia. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w Solid Security, jest gwarantem rozwoju i dalszego sukcesu w budowaniu własnej kariery.

Zdobędziesz umiejętności, które przydadzą Ci się w życiu codziennym oraz doświadczenie, które będzie procentowało przez całe Twoje zawodowe życie.

Umożliwimy Ci opcję wewnętrznego awansu i rozwoju, co pozwoli na utrzymanie wysokiego poziomu motywacji, a w przyszłości ewentualne "zakotwiczenie" w strukturach Solid na stałe. Jeśli tylko zechcesz, możesz rozpocząć karierę w Solid Security.