Oferta pracy

Młodszy Redaktor/Młodsza Redaktorka E-commerce Moto.pl

Agora S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pisanie tekstów o tematyce motoryzacyjnej,

  • redakcyjna obsługa kampanii e-commerce z obszaru motoryzacja,

  • wydawanie treści na stronie głównej,

  • wsparcie redakcji e-commerce w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • umiejętność pisania - lekkie pióro,

  • zainteresowanie motoryzacją,

  • kreatywność

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność,

  • sprawne poruszanie się w internecie,

  • kontaktowość.

To oferujemy

  • umowę zlecenie,

  • pracę w modelu hybrydowym - w większości zdalnie, z dobrą lokalizacją biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów, stacją Veturilo,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w największej grupie medialnej w Polsce,

  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego,

  • zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Agora S.A.

Około 70 serwisów internetowych, 4 tytuły prasowe, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 52 nowoczesne kina i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy