Oferta pracy

Młodszy Redaktor SEO

Agora S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pisanie tekstów o modzie i urodzie,

  • wyszukiwanie chwytliwych tematów,

  • wsparcie redakcji w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro,

  • dobra znajomość języka polskiego,

  • sprawne poruszanie się w środowisku internetowym,

  • kreatywność i multizadaniowość,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • zainteresowanie modą, lifestylem, show-biznesem,

  • bycie na bieżąco z internetowymi trendami,

  • znajomość SEO (pojęć i narzędzi).

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej w atrakcyjnej cenie,

  • dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, zniżki na nasze produkty: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty aszych tytułów oraz na bilety do kina i teatru),

  • możliwość współtworzenia znanego serwisu o dużym zasięgu,

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym, pełnym pasji zespole,

  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie – w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza, Avanti24.pl, Radio Złote Przeboje, Kino Helios to tylko niektóre z naszych marek.

Dołącz do naszego zespołu redakcji e-commerce serwisu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy