Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Referent ds. Umów i Zamówień

ENERGA Logistyka Sp. z o.o

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań przetargowych

  • Obsługa systemu zakupowego

  • Pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowej oraz dbanie o przebieg i dokumentowanie prowadzonych postępowań, zgodnie z obowiązującymi regulacjami

  • Koordynowanie procesu zawierania umów oraz nadzór nad Rejestrem Umów

  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji w zakresie powierzonych zadań

  • Opracowywanie dokumentacji i korespondencji z obszaru zamówień

  • Przygotowanie standardowych analiz i raportów, informacji oraz sprawozdań z obszaru zamówień

  • Prowadzenie sprawozdawczości w obszarze zamówień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość Regulaminu Udzielania Zamówień w Energa Operator S.A.

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze przetargów

  • Predyspozycje do pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość systemów wspomagających proces udzielania zamówień dla Zamawiającego np. Platforma Zakupowa Marketplanet

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Zróżnicowany zespół pracowników

  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie

  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowe uprawnienia związane z rodzicielstwem

  • dofinansowanie kart Multisport

  • specjalne oferty rabatowe na produkty i usługi

  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Energa Logistyka Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Energa, której dominującym właścicielem od 30 kwietnia 2020 roku jest PKN Orlen - jeden z największych pracodawców w Polsce. Spółka prowadzi obsługę logistyczną, magazynową oraz gospodarkę odpadami dla Energi Operatora oraz Spółek Grupy Energa na obszarze Oddziałów Płocka, Kalisza, Olsztyna, Elbląga, Gdańska, Koszalina, Słupska i Torunia. Ponadto Spółka specjalizuje się w handlu artykułami elektrotechnicznymi, prowadząc sprzedaż towarów na potrzeby Grupy Energa oraz dla klientów zewnętrznych. Od 2018 roku Spółka Energa Logistyka w ramach procesu centralizacji zakupów rozszerzyła swoją działalność i stała się jednym z dwóch centrów zakupowych Grupy Energa prowadzącym obsługę postępowań zakupowych dla innych Spółek Grupy.

Przewiń do profilu firmy