Młodszy Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Detalicznej - Junior District Manager

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    Miejsce pracy: woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie z siedzibą w Krakowie lub Rzeszowie

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wszystkich działań i praktyk na poziomie sklepów detalicznych w zakresie wdrażania i automatyzacji oraz płynności: zasobów, procesów, procedur oraz narzędzi.

  • Zapewnienie utrzymania sklepów w jak najwyższych standardach sprzedaży poprzez efektywną współpracę z Kierownikiem Sklepu, jego Zastępcą oraz Sprzedawcami, a także współpracownikami innych działów; dbałość o jak najlepszą organizację pracy w sklepach oraz o przestrzeganie zasad, procedur oraz stałą poprawę wyników audytów.

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta w każdym sklepie, a także wsparcia w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

  • Zarządzanie polityką zapobiegania stratom (loss prevention) poprzez regularną kontrolę zapasów we wszystkich sklepach.

  • Zapewnienie we wszystkich sklepach NB audytu pod kątem zgodności ze standardami firmy oraz szybkie podejmowanie planów naprawczych i działań, w celu natychmiastowej poprawy wyników.

  • Aktywne działanie na rzecz łączenia funkcji komunikacyjnej i zarządczej pomiędzy centralą firmy a sklepami.

  • Utrzymanie świadomości konkurencyjnej w wyniku regularnego monitorowania rynku konkurencji i odpowiednie reagowanie na potrzeby biznesu w celu utrzymania przewagi biznesowej.

  • Regularne raportowanie dotyczące wyników pracy w regionie i w poszczególnych jednostkach detalicznych na poziomie centrali firmy NB.

  • Niezwłoczna reakcja na odchylenia od planów lub od reszty sklepów.

  • Zwiększanie sprzedaży poprzez zapewnienie innowacyjnych technik i metod.

  • Zarządzanie powierzonym budżetem i raportowanie do kierownictwa firmy.

  • Minimalizowanie kosztów sklepu w celu zwiększenia efektywności P&L sklepu, efektywności czasu i godzin pracy.

  • Szkolenie, wspieranie, motywowanie, bezpieczeństwo i rozwój mocnego zespołu i kierownictwa w sklepach.

  • Zarządzanie zmianą w odniesieniu do stawiania efektywnych celów, targetów, monitorując regularnie ich wyniki i udzielając indywidualnie regularnych informacji zwrotnych poprzez konstruktywny feedback.

  • Odpowiedzialność za rekrutację kierownictwa sklepów oraz wspieranie kierownictwa sklepów w zakresie potrzeb rekrutacyjnych.

  • Współpraca z HR w zakresie oceny potencjału, talentu oraz rozwoju pracowniczego.

Nasze wymagania

Szukamy osób, które:

• Posiadają min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownik Sklepu oraz Kierownik Regionalny, mile widziane w branży sportowej lub z produktem sportowym.

• Mają doświadczenie w sprzedaży detalicznej z uwzględnieniem zarządzania budżetem, analiz, podejmowania dzia-łań

w zakresie operacji i komunikacji.

• Wykazują się umiejętnością przełożenia planów na efektywne działania poprzez realizację celów biznesowych.

• Są zdolne do kierowania ideą od jej sprzedaży poprzez zarządzanie i wspieranie wyniku

• Efektywnie planują, organizują oraz zarządzają pracą także pod presją czasu.

• Mają rozwiniętą umiejętność przewodzenia innym, inspirowania, motywowania.

• Posiadają zdolność podejmowania decyzji biznesowych opartych na wynikach i praktycznym doświadczeniu.

• Uosabiają wysokie umiejętności interpersonalne.

• Posiadają zdolności przywódcze, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi Klienta.

• Są dyspozycyjne i zaangażowane w wykonywaną pracę.

• Są ambitne i otwarte na zmiany.

• Znają j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodne rozumienie i komunikację (min. poziom B1).

• Posiadają czynne prawo jazdy w kat. B.

• Znają pakiet Office oraz z łatwością poruszają się w środowisku internetowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (na zastępstwo na 1,5 roku) oraz stabilne zatrudnienie.

  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop i telefon służbowy.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ciekawą i rozwojową pracę w energicznym zespole.

  • Pakiet szkoleń.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Odzież pracowniczą, zniżki pracownicze, kartę MultiSport.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Miejsce pracy: woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie z siedzibą w Krakowie lub Rzeszowie.

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Młodszy Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Detalicznej - Junior District Manager.

Przewiń do profilu firmy