Oferta pracy

Młodszy Rekruter

PwCO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PwC

aleja Grunwaldzka 472

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych end-to end,

  • Wykorzystywanie różnorodnych narzędzi rekrutacyjnych i EB do pozyskiwania kandydatów,

  • Udział w wydarzeniach EB i targach, współpraca z portalami tematycznymi,

  • Czuwanie nad jakością i efektywnością procesów,

  • Współpraca z liderami w procesie oceny kandydatów,

  • Przygotowywanie raportów statusowych z prowadzonych procesów rekrutacyjnych,

  • Udział i realizacja dodatkowych projektów.

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w wew. dziale HR lub agencji rekrutacyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny,

  • Wyższe wykształcenie,

  • Umiejętność komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy,

  • Dobra znajomość pakietu office oraz narzędzi Google.

To oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów,

  • Dynamiczne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bardzo dobra atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do wewnętrznego działu HR, do zespołu rekrutacji do działu FCU (Financial Crime Unit) na pozycję: Młodszy Rekruter

Zespół Recruitment & Attraction zajmuje się kompleksową realizacją projektów rekrutacyjnych do spółek PwC.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.