Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy rekruter IT - Researcher

Whirly Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 136

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesów rekrutacyjnych w obszarze IT

  • aktywne poszukiwanie kandydatów

  • budowaniem długotrwałych relacji z kandydatami

  • selekcja nadesłanych aplikacji

  • zarządzanie bazą kandydatów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia

  • dobra komunikacja w języku angielskim, w polskim również ;)

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji podczas rozmów telefonicznych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność i poczucie humoru

To oferujemy

  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

  • możliwość decyzji jaki rodzaj współpracy wybierasz

  • pracę w systemie hybrydowym, do czasu pracy podchodzimy oczywiście elastycznie

  • prywatną opiekę medyczną oraz Kartę MultiSport

  • rozwój umiejętności dzięki szkoleniom

  • szlifowanie swojego angielskiego podczas zajęć opłaconych przez firmę,

  • wiele okazji do integracji – przeznaczamy na nią jedno popołudnie w miesiącu(ostatnio spędziliśmy je na torze gokartowym) , a dwa razy w roku wybieramy się na kilkudniowe wyjazdy, z których zawsze przywozimy gigabajty wrażeń i wspomnień 😉

O nas

Kim jesteśmy?

#WeAreWhirly. Jesteśmy krakowsko-warszawskim zespołem programistów i specjalistów IT, który potrafi pozytywnie zamieszać w rozwiązaniach z obszaru contact center. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świetnie rozumieć potrzeby biznesu, a dzięki innowacyjnemu podejściu i pracującym u nas utalentowanym ludziom możemy oferować firmom autorskie rozwiązania, które przenoszą obsługę Klienta na wyższy poziom. Tak o kilka dobrych pięter! Pracowaliśmy dla sektora telekomunikacyjnego, e-commerce, bankowego oraz ubezpieczeniowego. W pracy nie lubimy nudy i ciągle mamy apetyt na więcej, dlatego stale eksplorujemy nowe możliwości rozwoju. Po godzinach jesteśmy zgranym teamem, który tak samo, jak swoją pracę lubi życie po pracy. Gdy tylko możemy, zamieniamy Teamsy na spotkania poza biurem i niegasnące dyskusje twarzą w twarz o wyższości Javy nad Kotlinem lub na odwrót 😉

Będziesz idealnie do nas pasować, jeśli zależy Ci:

- na zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia w rekrutacji IT

- na niekorporacyjnej atmosferze, a jednocześnie pracy wśród najwyższej klasy specjalistów

- ciągłym rozwoju