Oferta pracy

Młodszy rekruter

HR NAVIGATOR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem? Szukasz pierwszych wyzwań zawodowych, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła na rynku pracy? Ta oferta kierowana jest do Ciebie!

Jesteśmy firma w której liczy się człowiek i szukamy ambitnych i gotowych do pracy osób, które nie boją się wyzwań, lubią kontakt z innymi oraz są gotowe do zdobycia swoich pierwszych zawodowych doświadczeń.

Twoją rolą będzie poszukiwanie kandydatów, kontakt z nimi i dopasowanie ich do odpowiedniej oferty pracy.

Nasze wymagania

Aby zacząć pracę w miejscu, gdzie rozwój oraz codzienne zdobywanie doświadczeń jest jednym z priorytetów potrzebujesz swobody w rozmowie z innymi ludźmi i otwartości.

To oferujemy

Zapewniamy pełne szkolenie drążące - dlatego wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Dodatkowo - pakiet benefitów (trener personalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie), bardzo atrakcyjny system premiowy i przyjazne biuro w którym świętujemy urodziny 😊

Wyślij nam swoje CV i pogadajmy!

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Oferujemy pewne i bezpieczne zatrudnienie w Niemczech!

Przewiń do profilu firmy