Oferta pracy

Młodszy Rekruter

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samodzielnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska pośrednio oraz bezpośrednio produkcyjne zarówno z wykorzystaniem narzędzi do rekrutacji zdalnych jak i stacjonarnie

  • Prowadzenie projektów dotyczących rekrutacji pracowników z ON

  • Obsługa administracyjna pracowników, budowanie relacji z pracownikami – udzielanie odpowiedzi na pojawiające się pytania, wątpliwości

  • Komunikacja z kandydatami na każdym etapie rekrutacji

  • Prowadzenie kandydata przez proces zatrudnienia, szkolenia wprowadzające do firmy

  • Bieżąca współpraca z zespołem HR i innymi działami firmy; uczestnictwo w ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy oraz chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń na tym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze administracyjno-kadrowej i rekrutacji jest mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

  • Entuzjazm, inicjatywa i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie u międzynarodowej korporacji

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność - nauczysz się pełnego procesu rekrutacji oraz obsługi pracowników

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach z obszaru rekrutacji, employer brandingu oraz obszarów miękkiego HR

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym środowisku i fajnym zespole

  • Bogaty pakiet benefitów