Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Rekruter

HR for Business Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Jeśli szukasz nowych i ciekawych wyzwań, zastanawiasz się w którym kierunku chcesz poprowadzić swoją karierę zawodową, a dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi i pracę w terenie – ta oferta jest dla Ciebie!

Cieszymy się jeśli posiadasz już doświadczenie w rekrutacji – jeśli nie, gwarantujemy, że od nas nauczysz się wszystkiego! Nasza oferta skierowana jest do studentów/absolwentów zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji i HR.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz szansę zdobyć doświadczenie w:

• Samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe.

• Poszukiwaniu kandydatów metodami standardowymi oraz niestandardowymi.

• Pracy w terenie (plakatowanie, ulotkowanie) – działania na lokalnym rynku pracy.

• Podejmowaniu działań umożliwiających współpracę z instytucjami z branży HR (fundacje, uczelnie, urzędy).

• Raportowaniu wyników swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Osób otwartych, komunikatywnych i ambitnych, które wyróżnia pasja do pracy z ludźmi.

  • Zainteresowanych tematyką rekrutacji i chcących zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie.

  • Osób dostępnych do pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.

  • Osób swobodnie posługujących się pakietem MS Office.

  • Osób które lubią pracować samodzielnie i zadaniowo.

  • Osób lubiących pracować w terenie i posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę hybrydową – u nas możesz zdecydować kiedy pracujesz zdalnie a kiedy w biurze, jesteśmy elastyczni.

  • Brak dress code’u.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od początku zatrudnienia. Może być też umowa zlecenia jeżeli jest dla Ciebie bardziej korzystna.

  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu.

  • Narzędzia pracy umożliwiające efektywne poszukiwanie kandydatów.

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.

  • Kartę Multisport.

HR for Business Sp. z o.o. – spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszego Rekrutera

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.