Oferta pracy

Młodszy Rekruter

COLUMBUS ELITE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za kontakt z Kandydatem i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,

  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów poprzez direct search,

  • Kompleksowe, aktywne prowadzenie projektów rekrutacyjnych do działów handlowych,

  • Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz wewnątrz organizacji.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Pakiet MS Office nie ma przed Tobą tajemnic,

  • Potrafisz myśleć analitycznie i angażujesz się w powierzone obowiązki,

  • Organizacja czasu pracy własnej nie sprawia Ci problemu,

  • Dbasz o przestrzeganie procedur wewnętrznych.

To oferujemy

  • Otrzymujesz umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w obszarze rekrutacji,

  • Możesz mieć pewność, że Twoje zdanie jest dla nas ważne – jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy, pomysły i sugestie,

  • Otrzymasz pełen pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe),

  • Będziesz brał/a udział w wielu ciekawych projektach, które poszerzą Twoje kompetencje,

  • Ścieżka kariery pozostaje dla Ciebie otwarta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Poszukujesz nowych możliwości zawodowych lub myślisz o zmianie dotychczasowej branży?

PRACUJ ZE SPÓŁKĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE – JEST JUŻ Z NAMI PONAD 300 OSÓB!

Dołącz do nas! Przekonaj się, że #thinkpeople to Twój rozwój, dynamika i organizacja, która Cię wspiera! Razem budujemy społeczeństwo nowej energetyki! #thinkpower to czas na nowoczesne technologie i kompleksową obsługę rodzin i firm.

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedażową w Polsce - częścią grupy kapitałowej Columbus Energy.

Przewiń do profilu firmy