Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Reprezentant Medyczny

RANBAXY (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Grodzisk Wielkopolski

    Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów ze środowiskiem medycznym

  • współpraca z kluczowymi klientami

  • zarządzanie relacjami

  • czynne uczestnictwo w spotkaniach wewnętrznych zespołu

  • udział w konferencjach krajowych

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie min 2 lata w branży,

  • wykształcenia wyższego (medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne będą preferowane)

  • samodzielności i gotowości do ponoszenia odpowiedzialności za wyniki sprzedaży

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i dobrej organizacji pracy

  • znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

  • ważnego prawa jazdy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

RANBAXY (Poland) Sp. z o.o.

Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu SUNPHARMA, który jest obecny na rynkach ogólnoświatowych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad 30 000 osób w 150 krajach na całym świecie. Jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym 20 lat. Nasze leki zyskały uznanie wielu profesjonalistów i pacjentów. Naszą misją jest umożliwienie lepszego dostępu do złożonych produktów na całym świecie. Naszym celem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów.

Przewiń do profilu firmy