Logo Pracuj.pl

Młodszy Rynkowy Menedżer Produktu

Grupa AmicaO firmie

Grupa Amica

Bułgarska 17

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za maksymalizację marży na podległych rynkach;
  • Współtworzenie portfolio produktów do procesu budżetowania oraz zarządzanie tym portofolio;
  • Planowanie asortymentu z grupy produktowej dla Klientów i kanałów dystrybucji;
  • Pozycjonowanie produktów na rynku- benchmarki;
  • Analizowanie działań konkurencji;
  • Wsparcie przy budowaniu ekspozycji;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na nowe produkty;
  • Planowanie wdrożeń i wdrożenie do sprzedaży nowych produktów- udział w projektach wdrożeniowych;
  • Współpraca z Działem Komunikacji w zakresie tworzenia materiałów marketingowych;

Nasze wymagania

  • Min. 1,5 doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
  • Umiejętność analizy ekonomicznej, projektów przedsięwzięć;
  • Umiejętność praktycznego stosowania narzędzi marketingowych (metody analizy danych/badania rynkowe/metody prezentacji wyników);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. poziom B2;
  • Zorientowanie na cel;
  • Zorientowanie na klienta (zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego);
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Proaktywność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Mile widziane

  • Znajomość branży AGD i rynku produktów AGD;
  • Znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Interesujący pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ośrodek wypoczynkowy
  • Biuro na stadionie

Obecnie do Amica Handel i Marketing Sp. z.o.o. poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Rynkowy Menedżer ds. Produktu.

Młodszy Rynkowy Menedżer Produktu, Bułgarska 17, Grunwald, Poznań