Oferta pracy

Młodszy serwisant

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pojezierska 70

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Eksploatacja węzłów cieplnych i sieci ciepłowniczych;

  • Wykonywanie usług okołociepłowniczych;

  • Współpraca z brygadzistą, klientami zewnętrznymi oraz wykonywanie prac remontowych i modernizacyjnych na rzecz Rejonu Eksploatacyjnego nr 2;

  • Montaż telemetrii w węzłach cieplnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektroenergetyka, energetyka cieplna)

  • Znajomość zagadnień związanych z procesem dystrybucji ciepła.

  • Doświadczenie w pracy przy urządzeniach energetycznych.

  • Prawo jazdy kat. „B”

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej Spółce Veolii, w której dużo się dzieje i zdobędziesz nowe doświadczenia.

  • Przyjazne przyjęcie i dobry klimat od samego początku.

  • Współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą.

  • Ciekawą pracę i ciągły rozwój. Lubimy inwestować w podnoszenie kompetencji naszych pracowników.

  • Troskę o Twoje zdrowie i kondycję – opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW oraz dopłata do karty sportowej – to norma.

  • Benefity z ZFŚS i inne zgodnie ze standardami Grupy.

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy (14 sierpnia) Dzień Veolii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop