Logo Pracuj.pl

Młodszy serwisant

Veolia Energia ŁódźO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Eksploatacja węzłów cieplnych i sieci ciepłowniczych;
  • Wykonywanie usług okołociepłowniczych;
  • Współpraca z brygadzistą, klientami zewnętrznymi oraz wykonywanie prac remontowych i modernizacyjnych na rzecz Rejonu Eksploatacyjnego nr 1;
  • Montaż telemetrii w węzłach cieplnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektroenergetyka, energetyka cieplna);
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem dystrybucji ciepła;
  • Doświadczenie w pracy przy urządzeniach energetycznych;
  • Prawo jazdy kat. „B”;
  • Umiejętność współpracy.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie;
  • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • akcjonariat pracowniczy

Aktualne oferty pracodawcy
2023/6/z

Młodszy serwisant, Łódź