Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Serwisant oprogramowania – Helpdesk

ESTOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie zdalnych usług serwisu i doradztwa informatycznego w zakresie oprogramowania dla sektora medycznego,

  • analiza zgłoszeń zarejestrowanych przez klientów

  • telefoniczne oraz e-mailowe wsparcie klientów,

  • nadzór nad procesem instalacji jak i aktualizacji oprogramowania u klientów,

  • wdrażanie i testowanie oprogramowania,

  • szkolenia klientów w zakresie oprogramowania medycznego,

  • współpraca z zespołem.

Nasze wymagania

  • znajomości sprzętu komputerowego,

  • znajomości systemów operacyjnych Windows,

  • znajomości MySQL,

  • znajomości HTML i CSS,

  • umiejętności samodzielnej diagnozy zgłaszanych problemów,

  • umiejętności pracy w zespole i samodzielnego podejmowania decyzji oraz rzetelności w realizacji zleconych działań,

  • dobrej organizacji czasu pracy w warunkach presji czasu,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • komunikatywności i entuzjastycznego podejścia do ludzi,

  • chęci samokształcenia i zdobywania wiedzy.

Mile widziane

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,

  • gotowość do pełnienia dyżurów,

  • znajomość aktualnych technologii informatycznych od strony użytkownika i serwisanta,

  • znajomość systemów operacyjnych Linux.

To oferujemy

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego i zgranego zespołu,

  • rozwój kompetencji zawodowych,

  • dobrą i koleżeńską atmosferę, brak nudy i adekwatne wynagrodzenie oraz premie, nawet w okresie stażu,

  • możliwość uczestnictwa w programie sportowym „FitSport”,

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym,

  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi oraz szkoleń,

  • dzień pełen wrażeń.

Europejska spółka Estomed– dostawca profesjonalnego oprogramowania, lidera na rynku stomatologicznym.

Przewiń do profilu firmy