Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Serwisant systemów w pojazdach autobusowych i szynowych (systemów: klimatyzacji, monitoringu i gaszenia)

El-Cab

El-Cab

Obornicka 37

Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie w pojazdach napraw systemów: monitoringu, gaszenia pożaru, informacji pasażerskiej, klimatyzacji oraz innych systemów będących w ofercie firmy

  • Prowadzenie raportów z wykonanych napraw

  • Doposażenia pojazdów autobusowych i szynowych w oferowane systemy

  • Dostosowanie systemów do potrzeb klienta: konfiguracja, okablowanie

  • Wykonywanie przeglądów okresowych

  • Wsparcie Działu Handlowego oraz Klientów w tworzeniu dokumentacji, uruchomieniach i testach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe – preferowanie kierunki: elektromechanik, elektryk, elektronik

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Podstawy obsługi komputera

  • Uprawnienia SEP do 1Kv (stwarzamy możliwość zdobycia ich już w trakcie zatrudnienia)

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie elektryki samochodowej, elektromechaniki pojazdowej, systemów monitoringu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • miesięczną premię uznaniową

  • wdrożenie stanowiskowe oraz szkolenia w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, karty Multisport czy Flexipass

  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne

El-Cab

El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. Zajmujemy się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie.

Przewiń do profilu firmy