Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Serwisant

GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji chłodniczych na obiektach klientów na terenie zachodniej Polski

  • usuwanie awarii

  • przeglądy główne urządzeń

  • rozwój koleżeńskiej atmosfery

Nasze wymagania

  • znajomość elektryki i/lub chłodnictwa

  • znajomość rozwiązań z zakresu chłodnictwa i automatyki przemysłowej

  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do podróży służbowych

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o.

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożyczego, napojów, chłodnictwa przemysłowego i innych procesów. Zatrudniamy około 17.500 pracowników w 50 krajach na świecie. W 6 spółkach GEA w Polsce pracuje ponad 200 osób. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy