Ta oferta pracy jest nieaktualna od 538 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Ślusarz Narzędziowy

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 30.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do 84 000 profesjonalistów w 33 krajach.
    Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo - produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego.

    Pomóż nam tworzyć przyszłość.
    Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.

    Obecnie do Zakładu w Wałbrzychu poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Zadania:

    Do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie Działu w zakresie m.in.:

    • Wykonywania konserwacji, napraw bieżących i remontów oprzyrządowania;
    • Wykonywania lub naprawy detali na obrabiarkach dla potrzeb narzędzi lub remontowanych maszyn;
    • Prowadzenia dokumentacji interwencji w narzędziach;
    • Zgłaszania zapotrzebowania na wymieniane standardy i części do narzędzi;
    • Współpracy z magazynierem UR;
    • Wykonywania szkiców technicznych części zamiennych w ramach prac remontowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe mile widziane średnie;
    • Znajomość Ms Office;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, terminowość, sumienność;
    •  Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze etatu;
    • Praca w międzynarodowej firmie, w energicznym zespole;
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED.;
    • Pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, bilety do kina, karnety sportowe);
    • Duży pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Dla kreatywnych osób możliwość udziału w konkursach wewnętrznych.