Oferta pracy

Młodszy Sp.ds. Rozwoju Opakowań

Dr. Oetker

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój konstrukcji kartonów tekturowych zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi oraz wymaganiami klientów

  • próby technologiczne pakowania produktów

  • dostarczanie kompletu informacji na potrzeby kalkulacji nowych produktów/ wdrożenia ich do produkcji

  • tworzenie schematów paletyzacji, optymalnych kosztowo rozwiązań logistycznych

  • optymalizacje obecnie stosowanych rozwiązań, sposobu pakowania

  • uczestniczenie w zakupach maszyn pakujących

  • przeprowadzanie mechanicznych badań laboratoryjnych opakowań (zgrzewalność, wsp. tarcia, ECT, BCT, inne), tworzenie metodyk, opieka nad posiadanym sprzętem laboratoryjnym

  • prawa w dwóch zakładach Gdańsk i Łebcz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, profil mechaniczny lub chemiczny

  • doświadczenie zawodowe mile widziane – technologia produkcji, stanowiska projektowe, produkcja opakowań tektura lita, falista

  • wiedza z zakresów: towaroznawstwo, materiałoznawstwo, budowa maszyn, rysunek techniczny

  • prawo jazdy kat.B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • znajomość Auto Cad

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy na  zastępstwo

  • pakiet medyczny

  • pakiet socjalny i karty sportowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dr. Oetker

Dr.Oetker Polska poszukuje  na zastępstwo Kandydatek/ów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy