Oferta pracy

Młodszy spec. ds. systemów zarządzania

LOTOS AsfaltO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LOTOS jest jednym z czołowych producentów asfaltu w Europie. Spółkę LOTOS Asfalt utworzyliśmy w 2004 roku i od tego czasu realizujemy ideę innowacyjnego rozwoju w obszarze produkcji, handlu i dystrybucji wyrobów asfaltowych.

Młodszy spec. ds. systemów zarządzaniaNumer ref.: 012/LA/2020

Opis stanowiska:

  • analiza zgodności metod i organizacji pracy z wymogami norm systemów Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ)
  • udział w projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu dokumentacji ZSZ tj. opracowywanie, opiniowanie, aktualizacja oraz wdrażanie i dystrybucja dokumentów
  • realizacja zadań audytora wewnętrznego
  • analiza oraz monitorowanie niezgodności i działań doskonalących zidentyfikowanych w firmie
  • wdrażanie standardów korporacyjnych w spółce i monitorowanie ich realizacji
  • współpraca w zakresie wdrażania systemu zarządzania zgodności z wymogami prawa
  • współpraca w zakresie spełniania wymogów RODO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (np. zarzadzanie)
  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze systemów zarządzania
  • kompetencje audytora wewnętrznego norm ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001
  • znajomość systemów zarządzania wg ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001 (PN N 18001)
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analizy, wnioskowania i formułowania ocen, tworzenia raportów
  • otwartość na zmiany, zdolność usprawniania funkcjonujących procesów, wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych
  • samodzielność, sumienność i dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny pakiet Benefitów: - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • możliwość zakupu Karty MultiSport i OK.System, zniżki na stacjach paliw LOTOS,
  • opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej „RODO”) informujemy, iż klikając w przycisk „Wyślij” zgadza się Pan/i na przetwarzanie na zasadach współadministrowania przez Grupę LOTOS S.A., LOTOS Asfalt Sp. z o.o., LOTOS Lab Sp. z o.o., LOTOS Ochrona Sp. z o.o., LOTOS Oil Sp. z o.o., LOTOS Paliwa Sp. z o.o., LOTOS Serwis Sp. z o.o., LOTOS Straż Sp. z o.o., LOTOS Upstream Sp. z o.o. które mają siedzibę przy ul. Elbląskiej 135, 80-718 w Gdańsku oraz LOTOS Kolej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Michałki 25, 80-716 w Gdańsku, LOTOS Infrastruktura S.A. z siedzibą przy ul. 3-go Maja 101, 38-200 w Jaśle,  LOTOS Terminale S.A. z siedzibą przy ul. Łukasiewicza 2, 43-502 w Czechowicach-Dziedzicach,  LOTOS Petrobaltic S.A. z siedzibą przy ul. Stary Dwór 9, 80-758 w Gdańsku i LOTOS-Air Bp Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 472B 80-309 w Gdańsku swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
 Jeżeli Pan/i nie chce, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane prosimy o nie umieszczanie ich w przesyłanych dokumentach. Brak ich podania nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Wypełniając formularz aplikacyjny, oświadcza Pan/i, że podane dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.W zakresie przetwarzania Pan/i danych związanych z procesem rekrutacji można kontaktować się także poprzez adres e-mail [email protected]  lub pisemnie pod adresem Grupa LOTOS S.A. ul. Elbląska 135 80-718 Gdańsk

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy