Oferta pracy

Młodszy Specialista ds. HR

VELUX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowiaków 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VELUX Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej

  • Bieżące wsparcie zespołu i pracowników w sprawach personalnych

  • Prowadzenie procesów związanych ze stosunkiem pracy m.in. badania lekarskie, przygotowywanie dokumentów (umowa o pracę, aneks zmieniający, wypowiedzenie, świadectwo pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach itp.)

  • Zakładanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej zatrudnionych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Aktualizowanie danych personalnych w systemie kadrowo-płacowym TETA oraz obsługa systemu urlopowego TETA HRM

  • Administrowanie benefitami pracowniczymi (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multikafeteria)

  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych

  • Zadania administracyjne w zakresie rekrutacji i szkoleń, m.in. zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, obsługa systemu Cornerstone, umawianie spotkań z kandydatami i przygotowywanie listów intencyjnych, wysyłanie zaproszeń na szkolenia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale HR

  • Znajomość prawa pracy mile widziana

  • Dobra znajomość narzędzi Microsoft Office (w tym program Excel)

  • Znajomość obsługi systemów kadrowych oraz programu Płatnik mile widziana

  • Samodzielność i umiejętność rozwiazywania problemów

  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonane zadania

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres około 1. roku w firmie o skandynawskiej kulturze.

  • Jesteśmy liderem nie tylko jeśli chodzi o produkt, ale przede wszystkim jeśli chodzi o standardy współpracy. U nas będziesz mógł rozwinąć skrzydła gdyż mamy indywidualne podejście do rozwoju. Oferujemy Ci wsparcie, ale nie ograniczamy Cię w Twoich działaniach. Wszystkich naszych pracowników darzymy szacunkiem i zaufaniem. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chęć dzielenia się wiedzą. U nas spotkasz ludzi pełnych zaangażowania i pasji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjny pakiet well-beingowy

  • Wsparcie Fundacji Pracowniczej

W Grupie VELUX dajemy Ci szanse na rozwój, na kształtowanie Twojej własnej ścieżki kariery, na pracę w międzynarodowym środowisku oraz bycie częścią firmy, która jest liderem na rynku zrównoważonego budownictwa. Oferujemy Ci wachlarz możliwości – jeśli tylko masz sposobność i chęć po nie sięgnąć.

Dołącz do nas. Zaaplikuj!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem skontaktuj się z lokalnym Działem HR,

Warszawa ul. Krakowiaków 34 i złóż swoją aplikację za pośrednictwem naszej strony.