Oferta pracy

Młodszy Specialista w Dziale Zakupów

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Wrocław

Wrocław

Firma Dallmayr Vending & Office jest częścią niemieckiej grupy Dallmayr, której tradycje rodzinne i wysokie standardy sięgają 1700-ego roku.

Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2001 roku. Dallmayr Vending & Office zalicza się do wiodących operatorów automatów w Europie obsługując ponad 90 000 ekspresów, automatów na zimne napoje i przekąski w 18 krajach.

Dołącz do nas i aplikuj na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Planowanie zakupów na podstawie bieżącej analizy stanów magazynowych
  • Składanie zamówień u dostawców
  • Rejestracja zamówień w systemie ERP
  • Aktualizacja bazy danych dostawców
  • Monitorowanie dostaw i współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • Prowadzanie procesu reklamacji       u dostawców krajowych i zagranicznych
  • Poszukiwanie dostawców towarów i wykonawców usług dla bieżących potrzeb firmy
  • Stałe porównanie cen towarów i usług oraz dokonywanie analizy cena/jakość
  • Prowadzenie regularnych akcji ofertowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją zakupową
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonaniem obowiązków i uprawnień wynikających z zapisów umów z dostawcami
  • Współpraca z działem logistycznym w zakresie monitorowania oraz optymalizacji stanów magazynowych oraz usług transportowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na porozumiewanie się w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Ms Excel
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

CO MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • prywatna opieka zdrowotna
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia, karty sportowej
  • udział w spotkaniach integracyjnych i eventach firmowych
  • pyszną kawę i herbatę 😊

Prosimy o umieszczenie w CV lub dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dallmayr Vending & Office Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dallmayr Vending & Office Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA – WSZYTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

WYSTARCZĄ CHĘCI I POZYTYWNE NASTAWIENIE

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy