Oferta pracy

Młodszy Specjalista Administracji IT

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Jugowicka 10C

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za techniczne utrzymanie struktury informatycznej, przygotowanie stanowisk komputerowych, konfigurację urządzeń;

  • Zarządzanie systemem helpdeskowym – rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników związanych ze sprzętem IT oraz oprogramowaniem;

  • Podstawowe Administrowanie systemami IT, m.in.: Active Directory, Systemy produkcyjne (WMS, ERP), podstawowa administracja serwerami Windows i Linux, zarządzanie bazami danych;

  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji;

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników;

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów – wdrażanie nowych rozwiązań i rozwój aktualnych systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie informatyczne (lub w trakcie studiów informatycznych);

  • Kreatywność i komunikatywność;

  • Bycie pasjonatem szeroko pojętego IT, znajomość tego co dzieje się aktualnie w IT;

  • Wysoka efektywność pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji;

  • Prawo jazdy kat. B (okresowe wizyty w Zakładzie Produkcyjnym).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość SQL;

  • Znajomość dowolnego systemu ERP (znajomość Enova).

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;

  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;

  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;

  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;

  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody, takie jak: Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy