Oferta pracy

Młodszy specjalista analityk ds. kontroli jakości

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Równoległa 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

Równoległa 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe pobieranie materiałów opakowaniowych, wyjściowych, produktu luzem, produktu końcowego, identyfikacja materiałów opakowaniowych i wyjściowych

  • wykonywanie analiz chemicznych wody, produktu pośredniego, produktu luzem

  • kontrola procesu produkcji i kontrola dokumentacji produkcyjnej

  • opracowywanie procedur SOP

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji zarządzania jakością w produkcyjnej firmie farmaceutyczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość systemu jakości GMP w farmacji

  • znajomość obsługi HPLC

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego