Młodszy Specjalista Analityk

Selvita

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie próbek do badań.

  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych.

  • Dokumentacja badań zgodnie z obowiązującym systemem : GMP/GLP.

Nasze wymagania

  • Studia z zakresu chemii.

  • Znakomita organizacja pracy, dbałość o szczegóły, dokładność

  • Dobra znajomość języka angielskiego (włączając nomenklaturę techniczną i naukową).

  • Mile widziana znajomość działania/obsługi: spektometru UV-Vis, IR, aparatu Karla Fischera, gęstościomierza, technik chromatograficznych.

  • Mile widziana znajomość systemu GMP/GLP.

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole

  • Jasną ścieżkę kariery w innowacyjnej organizacji o szybkiej dynamice wzrostu

  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Informujemy, że niektóre świadczenia w ramach sekcji Benefity mogą być obecnie wstrzymane z powodu pandemii.

Selvita

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, oddział badawczy zlokalizowany jest w Poznaniu. Ponadto Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie: w Bostonie i w pobliżu San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Rekrutacja w Selvicie jest zorientowana na rozwój zespołów i nigdy się nie kończy – regularnie zatrudniamy kolejnych kandydatów, w miarę rozwoju portfolia projektów, które realizujemy. Jesteśmy stabilnym pracodawcą z jasną perspektywą na przyszłość.

Przewiń do profilu firmy