Oferta pracy

Młodszy Specjalista Analiz & Big Data

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić?

  • Opracowywać nowe raporty i analizy wspomagające proces decyzyjny, na podstawie danych z systemów wewnętrznych firmy (systemy sprzedażowe, reklamowe, analityczne) oraz pochodzących ze źródeł zewnętrznych (Gemius AdReal, Mediapanel, AdReport, inne badania rynkowe etc.)

  • Przygotowywać analizy przychodowe i tworzyć atrakcyjne wizualizacje dla naszych klientów wewnętrznych, przy użyciu takich narzędzi jak Tableau, Power BI oraz wewnętrznych narzędzi analitycznych

  • Wspierać analitycznie działy produktu reklamowego i mediowego (Sprzedaż, AdTech, IT, Big Data), poprzez bieżące dostarczanie niestandardowych analiz i raportów.

  • Wnioskować z przygotowanych raportów - wskazywać szanse i zagrożenia biznesowe wynikające z analizowanych danych

  • Pomożesz kształtować przyszłość organizacji opartej na danych

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel (tabele przestawne, mile widziane VBA)

  • Znajomości języka SQL

  • Umiejętności tworzenia raportów, tabel w oparciu o duże zbiory danych

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

  • Dobrej organizacji własnej pracy

  • Dokładności i skrupulatności

  • Doświadczenia w wizualizacji danych za pośrednictwem narzędzi tj. Tableau, Power BI, inne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży Digital Media)

To oferujemy

  • Ciągły rozwój - program szkoleń w ramach WP Akademii, dostęp do szkoleń Data Camp

  • Pracę przy zaawansowanych technologicznie projektach z zakresu produktu reklamowego oraz mediowego

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Umowę na zastępstwo

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu