Oferta pracy

Młodszy specjalista AP

Hager Business Services Sp. z .o.o.O firmie

  • Fabryczna 10, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Hager Business Services Sp. z .o.o.

Fabryczna 10

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur od dostawców z różnych krajów (z zamówieniami i bez)

  • księgowanie zaliczek od pracowników oraz delegacjikontakt z dostawcami, analiza danych i aktualizacja informacji o dostawcy

  • uzgadnianie, zgłaszanie i księgowanie faktur międzyfirmowych

  • pomoc podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • pomoc w zamknięciu miesiąca

  • obsługa skrzynek mailowych działu AP (przesyłanie dokumentów do systemu księgowego)

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (preferowany kierunek: Rachunkowość)

  • znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excell

  • nastawienie na realizację celów i rozwiązywanie problemów

  • nastawienie na pracę zespołową

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zdobycie wiedzy na temat form rozliczeń pieniężnych z kontrahentami jednostki organizacyjnej

  • pomoc w realizacji powierzonych zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników

  • pakiet benefotów pracowniczych (ZFŚS, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna, karta multisport i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako niezależny i rodzinny biznes, jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. Nasze usługi i rozwiązania w zakresie od dystrybucji energii, kanałów prowadzenia przewodów oraz technik bezpieczeństwa po zarządzanie inteligentnym budynkiem są dostępne na całym świecie. W 129 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi związane z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Są one opracowywane, tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 28 krajach – a w przyszłości może przez Ciebie. Użyj swojej energii w inteligentny sposób . Dołącz teraz do Grupy Hager!

Przewiń do profilu firmy