Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista Call Center

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kredyt Inkaso S.A. to polska firma o zasięgu międzynarodowym, zajmująca się zarządzaniem wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat jeden z liderów na rodzimym rynku obrotu wierzytelnościami. W zakresie swojej działalności współpracuje z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Spółka posiada kadrę wyposażoną w niezbędną wiedzę i umiejętności, potencjał ekonomiczny i techniczny oraz narzędzia i środki niezbędne, do jak najlepszego wykonywania powierzonych obowiązków.

    Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Telefoniczne negocjacje z dłużnikami dotyczące warunków spłaty zadłużenia
    • Zawieranie porozumień ratalnych z dłużnikami
    • Realizacja planów finansowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
    • Asertywność oraz zdolności negocjacyjne
    • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od wyników)
    • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży
    • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karta MutiSport oraz inne benefity

    Prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.