Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Chemik

Instytut Kolejnictwa

Józefa Chłopickiego 50

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji związanej z czynnościami laboratoryjnymi zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi i akredytacyjnymi,

  • prowadzenie badań środowiskowych materiałów w tym powłok malarskich, tworzyw i detali metalowych (badania korozyjne, badania starzeniowe świetlne i klimatyczne),

  • udział w wykonywaniu codziennych badań laboratoryjnych z zakresu powłok malarskich, środków myjących i herbicydów stosowanych w kolejnictwie,

  • udział w pracy terenowej i związane z tym delegacje ( sporadyczne wyjazdy)- badania dla drewnianych elementów nawierzchni kolejowej oraz ocena skuteczności działania herbicydów na torach kolejowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane wykształcenie chemiczne lub pokrewne,

  • techniczne umiejętności/predyspozycje do pracy laboratoryjnej,

  • dobra znajomość języka angielskiego (praca z literaturą naukową i normami),

  • dobra znajomość obsługi programów MS Word, Excel oraz umiejętność samodzielnego wyszukiwania i pozyskania informacji,

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • cechy charakteru pracownika: dokładność, sumienność, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności i chęci rozwoju osobistego,

  • umiejętność i chęć utrzymania w czystości stanowiska pracy.

  • Wymagania dodatkowe (nieobligatoryjne ale mile widziane):

  • znajomość zasad pracy w akredytowanym laboratorium badawczym zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025,

  • doświadczenie zawodowe związane z tematyką wymienioną w zakresie obowiązków.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,

  • atrakcyjne zniżki na bilety kolejowe,

  • możliwość awansu zawodowego

Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem zakresu działalności Instytut Kolejnictwa w Warszawie, instytut badawczy notyfikowany do dyrektyw Unii Europejskiej nr NB 1467, realizujący badania i procesy certyfikacji dla potrzeb kolejnictwa, poszukuje kandydatów do pracy w Laboratorium Badań Materiałów i Elementów Konstrukcji w Pracowni Chemii i Antykorozji na stanowisku młodszego specjalisty chemika

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń (CV) na adres mailowy : [email protected]

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji( przeprowadzony na podstawie analizy złożonych aplikacji), zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.