Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista Contact Centre

  • Ruda Śląska, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice, Ruda Śląska
    Nr ref.: AS/KD/KP/01/2019/02

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!  #polecam

    Twoje zadania:

    • Udzielanie klientom informacji na temat produktów i usług oferowanych przez bank poprzez różne kanały kontaktu (m.in. telefon, mail, czat, video)
    • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • Prowadzenie telefonicznej "łagodnej" sprzedaży produktów bankowych
    • Realizacja planu sprzedażowego

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Pozytywne nastawienia do ludzi
    • Umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i poprawnego wypowiadania się
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
    • Gotowość do podjęcia pracy w Katowicach bądź w Rudzie Śląskiej
    • Gotowość do pracy zmianowej oraz weekendowej

    Mile widziane:

    • Znajomość j. angielskiego bądź rosyjskiego na poziomie komunikatywnym
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.