Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista d/s Marketingu (m/w)

  • Ostrów Wielkopolski, Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Saller od lat jest obecna i skutecznie działająca na niemieckim, czeskim, słowackim i polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Działamy w obszarach budowlanym, controllingu, ekspansji i wynajmu oraz administracji i zarządzania naszymi objektami. Z ponad 300 zatrudnionymi pracownikami staramy się być partnerem w interesach naszych najemców oraz odpowiedzialnym pracodawcą. Cechuje nas stały rozwój i profesjonalizm.

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Młodszy Specjalista d/s Marketingu (m/w) Shoppingcenter Polska
dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w j. Niemieckim
Miejsce pracy: Kalisz (okolice), Ostrów Wielkopolski

Główne zadania:

  • planowanie i realizacja działań marketingowych on (np. eventów, ankiet, akcji itp.) w Galerii Ostrovia
  • kontakt z prasą, PR, wykorzystywanie komunikacji online
  • rozwój działań reklamowo – marketingowych, zarówno pod względem merytorycznym, jak i grup docelowych
  • ocena działań reklamowo – marketingowych i ich skuteczności na podstawie statystyk
  • negocjacje i zawieranie umów z zewnętrzymi firmami
  • wynajmowanie stoisk (Mall)
  • koordynacja, coaching i controlling zewnętrznych firm

Wymagania:

  • ukończone studia z zakresu ekonomii, marketingu, organizacji eventów lub porównywalne wykształcenie
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem
  • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i asertywność
  • własna inicjatywa, kreatywność i zaangażowanie oraz talent do reklamy i designu
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, ew. Photoshop
  • gotowość do odbywania podróży służbowych, jak również zrozumienie i wsparcie ze strony rodziny
  • wdrożenie do pracy przez ok. 12 miesięcy w centrali w Niemczech

Oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Zainteresowany/a?

Złóż aplikacje elektroniczną  na stronie www.saller-bau.com lub prześlij nam swoje CV i list motywacyjny w języku polskim oraz niemieckim na adres Aplikuj. Proszę podać również najszybszy możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz oczekiwania finansowe.

S a l l e r
Dział HR
pytania: Pani Fietzsch
In der Buttergrube 9
D-99428 Weimar-Legefeld
Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 169

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się