Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista d.s. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesuje Cię praca w dynamicznie rozwijającej się firmie? W towarzystwie samodzielnych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi?Chcesz być rozliczany/a zgodnie z wkładem pracy jaki wniosłeś/aś? Chętnie przywitamy Cię w naszym zespole. Tu możesz wykazać się i rozwijać w ramach naszej organizacji.X-press Couriers jest miejscem pracy dla ambitnych, zorientowanych na cel pracowników, potrafiących przekuwać pomysły na plany. Oferujemy miejsce pracy, które na wzrostowym rynku usług kurierskich i eCommerce pozwala realizować cele naszych pracowników.

    X-press Couriers Sp. z o.o. realizuje szeroką gamę usług kurierskich: miejskich, krajowych i międzynarodowych. Nasze usługi odpowiadają na potrzeby szybko rozwijającego się handlu internetowego w Polsce i Europie, a także potrzeb firmy wysyłających towary, dokumenty w kraju jak i zagranicą.

    Oferujemy pracę w firmie z 20 letnim doświadczeniem, działającej na dynamicznie rozwijającym się rynku, atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w ramach organizacji. Zapraszamy do współpracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • mailowa i telefoniczna obsługa klienta,
    • rejestracja i wydawanie zleceń kurierskich w systemie operacyjnym
    • monitoring i aktualizacja statusów przesyłek kurierskich
    • współpraca z zewnętrznymi przewoźnikami w zakresie nadań

    Praca od pon. do pt. w godz 8-16 lub 9-17 w jednym z Punktów Obsługi Klienta na terenie Warszawy.

    Forma zatrudnienia: pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie (po tym okresie umowa o pracę).

    Mile widziani studenci do 26-go roku życia

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"