Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista d/s sprzedaży (Handlowiec)

Positiv S.C.O firmie

  • Ziemowita 51, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Positiv S.C.

Ziemowita 51

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów oraz ich bieżącą obsługa

  • Sprzedaż oprogramowania Symfonia ERP

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Tworzenie ofert dla Klientów

  • Badanie potrzeb i dopasowywanie proponowanych rozwiązań IT do wymagań Klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z producentem oprogramowania

  • Uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i negocjacjach handlowych

  • Aktywne udział w rozwijaniu naszych procesów sprzedażowych.

Podział czasu pracy
65%

Poszukiwanie Klienta

15%

Spotkania z Klientami

3%

Ofertowanie

11%

Konsultacje wewnętrzne/Szkolenia

6%

Inne

Nasze wymagania

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Umiejętność komunikacyjnych

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych

  • Znajomość rynku ERP

  • Umiejętność negocjacyjnych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Wysoką prowizję ze sprzedaży

  • Możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

  • Fajną atmosferę w pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Kartę Multisport

  • Służbowy laptop

  • Służbowy telefon

  • Służbowy samochód po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą konsultingowo - wdrożeniową, koncentrującą swoją działalność na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań IT. Od ponad 17 lat ściśle współpracujemy z dostawcą Systemu ERP, firmą Symfonia, posiadając najwyższy status Platynowego Partnera+.

Przewiń do profilu firmy