Oferta pracy

Młodszy Specjalista do Działu Realizacji Inwestycji

PKP Energetyka S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu inwestycyjnego w zakresie wyboru i współpracy z biurami projektowymi na etapie projektowym i z Rejonami Serwisowymi, firmami zewnętrznymi na etapie realizacji inwestycji,

  • Współpraca z komórkami wsparcia,

  • Sprawozdawczość w zakresie realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcanie wyższe kierunkowe – Elektrotechnika, Energetyka,

  • Znajomość zagadnień związanych z elektroenergetyką w zakresie urządzeń dystrybucji energii elektryczne SN i nN,

  • Znajomość procesu inwestycyjnego,

  • Znajomość specyfiki branży kolejowej w zakresie elektroenergetyki trakcyjnej i nietrakcyjnej. Znajomość systemów SAP i ZMS,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office,

  • Komunikatywność oraz otwartość na klienta,

  • Gotowość do poszerzania wiedzy i rozwoju,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia procesu inwestycyjnego,

  • Uprawnienia budowlane.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

PKP Energetyka S.A.

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Przewiń do profilu firmy

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)