Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista do spraw IT - Baz Danych

7Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne wsparcie systemu produkcyjnego 7MES

  • Pierwsza linia wsparcia L1 dla użytkowników kluczowych, rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań w odpowiedzi na zgłoszone przez użytkowników błędy,

  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami

  • Monitoring kluczowych obszarów systemu w celu zachowania ciągłości działania procesów biznesowych

  • Przekazywanie Zagadnień Rozwojowych oraz błędów Krytycznych dla Drugiej linii wsparcia L2

  • Praca trzyzmianowa

Nasze wymagania

  • Posiadasz podstawowa znajomość relacyjnych baz danych MS SQL.

  • Posiadasz znajomość procesów logistycznych i produkcyjnych

  • Posiadasz dużo cierpliwości oraz determinacji.

  • Wykazujesz się dbałością o szczegóły.

  • Posiadasz proaktywne podejście i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach pracy i poza godzinami pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętności samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Nasza firma bazuje na kulturze wiedzy – dzielimy się nią chętnie oraz staramy się pomóc w każdej sytuacji.

  • Podczas naszej pracy stykamy się z wieloma różnymi projektami i technologiami.

  • Staramy byś czół się u nas komfortowo i mógł pracować przyjaznym środowisku.

7Technology Sp. z o.o.

7Technology powstała w 2011 r. i specjalizuje się we wdrożeniach systemów klasy ERP, MES, SAP, BPS, zarządzaniu infrastrukturą IT, outsourcingu usług IT, oferowaniu dedykowanych usług przetwarzania „chmury”, implementacji systemów e-commerce oraz autorskich aplikacji webowych. Naszym celem jest opracowanie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań, głównie dla podmiotów działających w sektorze rolno – spożywczym.

Firma zatrudnia młody i dynamiczny zespół programistów, otwarty na innowacyjne rozwiązania, które możesz współtworzyć. Jeśli do nas dołączysz, będziesz brał udział w pełnym cyklu tworzenia projektu, od planowania po wdrożenie. Ponadto, codzienny system pracy pozwali Ci na rozwój i doskonalenie umiejętności.

Przewiń do profilu firmy