Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista do spraw kadrowych i rozliczeń księgowych

WARSAW CREATIVES sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

aleja Jana Chrystiana Szucha 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych/raportów kasowych

  • Wprowadzanie faktur zakupowych/kosztowych

  • Wystawianie umów o dzieło i umów zlecenia oraz zgłaszanie ich do ZUS

  • Kontakt z kontrahentami w zakresie uzgadniania rozrachunków

  • Prowadzenie spraw kadrowych

  • Rozliczanie zaliczek

Nasze wymagania

  • Ostatnie lata studiów / wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • Znajomość i podstawowa wiedza z przepisów prawa rachunkowego i podatkowego

  • Znajomość Comarch Optima

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Różnorodność form współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wykonywanych zadań

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Brak stylu korporacyjnego, wolność w wyrażaniu siebie

  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Warszawy (w pobliżu metro Politechnika)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Wiodąca agencja komunikacyjna Warsaw Creatives pracująca z klientami Fashion, Beauty i Lifestyle, posiadająca biura w Warszawie, Londynie i Lizbonie poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy specjalista do spraw kadrowych i rozliczeń księgowych do biura w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy