Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista do Spraw Klientów

ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa agencyjna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Zoetis is the leading animal health company, dedicated to supporting its customers and their businesses. Building on more than 65 years of experience in animal health, Zoetis discovers, develops, manufactures and commercializes medicines, vaccines and diagnostic products, which are complemented by biodevices, genetic tests and a range of services. Zoetis serves veterinarians, livestock producers and people who raise and care for farm and companion animals with sales of its products in more than 100 countries. In 2019, the company generated annual revenue of $6.3 billion with approximately 10,600 employees. For more information, visit www.zoetis.com.
Młodszy Specjalista do Spraw Klientów,
Dział Trzody Chlewnej i Bydła
Praca na terenie województwa: mazowieckiego i podlaskiegoNumer ref.: JR00006371

Obowiązki:

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Optymalne planowanie wizyt i regularne aktualizowanie danych w systemie oraz sporządzanie analiz i raportów,
  • Stały kontakt z lekarzami wetrynarii,
  • Współpraca z instytucjami branży weterynaryjnej i rolniczej,
  • Stała aktualizacja wiedzy koniecznej do pracy na stanowisku oraz aktywne gromadzenie informacji rynkowych,
  • Wygłaszanie prezentacji na spotkaniach dla klientów (konferencje, spotkania promocyjne, seminaria).

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Weterynaria, Zootechnika lub pokrewne,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie handlowe, preferowane w branży wetrynaryjnej lub FMCG,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, regularność i systematyczność,
  • Znajomość branży weterynaryjnej lub branży hodowlanej będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Pakiet benefitów,
  • Ambitne zadania i pracę pełną wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne