Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista do spraw marketingu

UBOT TECHNOLOGIES sp. z o.o.

  • Rybitwy 22, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rybitwy 22

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja potrzeb klientów oraz przełożenie ich na język marketingowy wraz z propozycjami konkretnych rozwiązań

  • współtworzenie contentu na stronę www/social media nakierowanego na szerzenie wiedzy/możliwości technologii przyrostowych z wykorzystaniem drukarek FDM

  • tworzenie oraz edycja prostych materiałów graficznych, podstawowa obróbka zdjęć i wideo

  • pomoc w przygotowaniu i optymalizacji kampanii FB i/lub Google Ads

  • przygotowanie treści newsletterów wysyłanych do klientów

  • tworzeniu materiałów do druku

  • segmentacja bazy klientów

  • Wsparcie w budowaniu frekwencji (poprzez kampanie reklamowe lub inne zaproponowane działania) podczas wirtualnych i tradycyjnych wydarzeń organizowanych przez Ubot Technologies

  • wsparcie podczas wydarzeń, w których będzie uczestniczyć Ubot Technologies np. targi, konferencje

  • utrzymywanie przepływu informacji pomiędzy działem sprzedaży i produkcji

  • uzupełnianie fraz pod googla poprzez dodawanie nowych wpisów blogowych pod pozycjonowanie

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań oraz ustalania priorytetów,

  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm, samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • dyspozycyjność,

  • pozytywne nastawienie,

  • chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • bardzo dobra i sprawna organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w zakresie ww. obowiązków

  • sumienność i punktualność

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera

  • stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • różnorodność działań

  • multisport

O nas

UBOT TECHNOLOGIE Sp. z o.o. – młoda, mała Polska firma zajmująca się produkcją drukarek 3D, oraz urządzeń na zamówienie stworzonych głównie dla przemysłu. Zatrudniamy kilkanaście osób. Dzięki ciężkiej pracy wyspecjalizowanych inżynierów firma cały czas się rozwija wśród swoich produktów posiada niezawodne drukarki małogabarytowe oraz przemysłowe!

Drukarki z Linii Professional to największy sukces rozwoju firmy UBOT 3D i to właśnie na niej skupia się najbardziej.

Dzięki uczestnictwie w wielu zagranicznych targach grono firm współpracujących z producentem drukarek cały czas się powiększa.