Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista do spraw rozliczeń i administracji

SEALAND TRANSPORT sp. z o.o.

  • Azymutalna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Azymutalna 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie poprawności dokumentów kupna-sprzedaży

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Prowadzenie rejestru kosztowego i przychodowego

  • Zarządzanie obiegiem, kompletacja dokumentów księgowych

  • Porządkowanie dokumentacji spedycyjnej, archiwizacja dokumentów

  • Przyjmowanie i nadawanie poczty

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji biurowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Skrupulatność

  • Sumienność

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • Mile widziana znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w szczególności j. angielski)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę lub rozliczenie na podstawie własnej działalności – w zależności od preferencji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Sealand Transport Sp. z o.o. jest międzynarodowym operatorem logistyczno - transportowym świadczącym usługi na terenie całego świata, w szczególności krajów Unii Europejskiej oraz CIS.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.