Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista do spraw rozliczeń w Biurze Podróży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zero Gravity Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

    Zero Gravity to społeczność zrzeszająca młodych ludzi kochających narty i snowboard, pragnących odkrywać stoki najlepszych alpejskich resortów oraz ceniących sobie jakość i obsługę na najwyższym poziomie.

    Zero Gravity działa nieprzerwanie już od 12 lat! To pierwsze w Polsce, profesjonalne biuro podróży organizujące wyjazdy dla młodych i aktywnych narciarzy i snowboardzistów.

    W Zero Gravity znajdziesz nie tylko pracę pełną przygód, ale również przyjaźnie na całe życie!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • kontrola poprawności formalno-rachunkowej oraz obiegu dokumentów księgowych;
    • ewidencja dokumentów w systemie księgowym,
    • przygotowanie dokumentów dla zewnętrznej firmy księgującej
    • dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji oraz jej prawidłowy obieg, wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości,
    • wprowadzanie płatności od klientów do systemu sprzedażowego wystawianie dokumentów sprzedażowych (fiskalizacja sprzedaży, FAM, FV), kontrola należności i płatności od klientów, windykacja należności; obsługa ubezpieczeń turystycznych
    • obsługa podstawowej bankowości elektronicznej.
    • rozliczanie zaliczek i delegacji
    • rozliczenia z pracownikami zatrudnionymi na podstawie umowy zlecenia pomoc przy bieżącej komunikacji z biurem księgowym
    • dbanie o podstawowe wyposażenie w materiały biurowe itp.

    Poszukujemy osoby:

    • bardzo zorganizowanej, szczerej i sumiennej
    • pracowitej, otwartej i kreatywnej
    • posiadającej wykształcenie kierunkowe;
    • efektywnie zarządzającej czasem, planującą pracę według priorytetów potrafiącej pracować pod presją czasu oraz w nienormowanych godzinach pracy ze znajomością obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
    Oferujemy:
    • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia pracę w młodym, energicznym zespole w wymiarze pełnego etatu
    • możliwość poznania nowych, pozytywnych ludzi ze sportową zajawką
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu i wiele innych rzeczy, o których przekonasz się aplikując

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na pierwszym etapie rekrutacji zachowujemy sobie prawo ro rozmowy telefonicznej. Aplikacje nie zawierające numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."