Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista – docelowo Kandydat na podinspektora pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie

  • aleja Grunwaldzka 2B, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

aleja Grunwaldzka 2B

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • zgodne z wymaganiami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - tytuł mgr, mgr inż. (preferowane kierunki: budownictwo, budowa maszyn, mechanika, obróbka drewna, energetyka)

  • staż pracy ogółem: minimum 1 rok w ramach stosunku pracy

Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 25 sierpnia 2022 roku.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/pip/praca

Miejsce składania dokumentów:

Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, ul. Kopernika 29, 10-512 Olsztyn,

z dopiskiem:

„oferta pracy - kandydat na podinspektora pracy - Elbląg”.

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie ogłasza nabór

na stanowisko młodszy specjalista – docelowo kandydat na podinspektora pracy – 1 etat

Młodszy specjalista – docelowo

Kandydat na podinspektora pracy

Miejsca pracy:

Oddział Państwowej Inspekcji Pracy w Elblągu

Przewiń do profilu firmy