Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracji

Centrum Ortopedyczno-ProtetyczneO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum Ortopedyczno-Protetyczne jest firmą istniejącą na rynku od 2004 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala na realizację produktów o różnym stopniu zaawansowania. Priorytety stanowią: indywidualne podejście, satysfakcja wynikająca z jakości usług i najwyższy poziom zadowolenia każdego z klientów.

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu,
  • sprawdzanie i dbanie o porządek w dokumentacji,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • pomoc i aktywny udział w bieżących zadaniach działu administracji.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy biurowej,
  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • zaangażowania w pracę,
  • sumienności, precyzji, odpowiedzialności, skrupulatności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 –16:00,
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • pracę w młodym i entuzjastycznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy