Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. administracji

Grupa Kęty SAO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pionu IT

  • przygotowywanie raportów, prezentacji biznesowych oraz innych dokumentów

  • koordynacja procesu obiegu i zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy pionem IT a pozostałymi działami firmy oraz spółkami zależnymi

  • rozliczanie usług IT w ramach spółek grupy kapitałowej

  • przygotowywanie i weryfikacja danych do rozliczeń finansowych działu (ceny transferowe, realizacja budżetu, zadań projektowych)

  • organizacja spotkań i podróży służbowych

  • usprawnianie procesów (w zakresie „back office”)

  • organizacja przestrzeni biurowej w sposób przyjazny i ergonomiczny

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy administracyjnej lub na stanowisku asystenta dyrektora/zarządu

  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office (Excel, Power Point, Word)

  • znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)

  • dodatkowo mile widziana znajomość innych języków obcych

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • szkolenia rozwijające umiejętności zawodowe i osobiste

  • kursy językowe

  • dodatkowe benefity tj. opieka medyczna dla pracownika i członków najbliższej rodziny, pracowniczy program emerytalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

Grupa Kęty SA

Grupa Kęty SA jest spółką dominującą dla Grupy Kapitałowej składającej się z 25 spółek, w tym 15 zagranicznych. Działalność organizacji obejmuje produkcję profili i komponentów aluminiowych, projektowanie i produkcję systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, usługi budowlano-montażowe w zakresie fasad aluminiowych, produkcję akcesoriów do montażu okien i drzwi oraz produkcję opakowań giętkich.

Grupa Kapitałowa zatrudnia ponad 5 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy