Młodszy Specjalista ds. Administracji Biura

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi obsługującymi biuro,

  • Rozliczanie faktur kosztowych – administracyjnych,

  • Bieżący kontakt z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym,

  • Wsparcie działań oddziału,

  • Współpraca z innymi oddziałami wewnątrz firmy,

  • Ewidencja i wysyłka korespondencji,

  • Dbanie o obieg dokumentów wewnątrz firmy,

  • Zamawianie art. spożywczych, biurowych, itp.,

  • Współpraca z działem technicznym obsługującym park przemysłowy,

  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Sumienność, dokładność, pracowitość i zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Nastawienie na długofalową współpracę,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej,

  • Znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Pracę w dużej stabilnej (polskiej) firmie, która szybko się rozwija, ale nie jest korporacją,

  • To co nas wyróżnia to unikatowa kultura organizacyjna – traktujemy się po ludzku,

  • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego w ofercie mamy Medicover, a także dofinansowanie do karty Multisport lub Medicover Sport,

  • Zdrowie psychiczne jest dla nas równie ważne, dlatego pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej,

  • Wiemy, jak ważne są pierwsze miesiące w nowej firmie, dlatego dużą wagę przykładamy do onboardingu nowych pracowników. Otrzymasz kompletne wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu. Realne perspektywy rozwoju – rośniesz razem z firmą (a robimy to w SUUS-owym tempie!),

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Nasze biura dostosowaliśmy do potrzeb i trybu pracy pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt,

  • Chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe? Dołącz do kursu języka angielskiego współfinansowanego przez firmę,

  • „Poleć do SUUS’a” to nasz wewnętrzny program płatnych poleceń pracowniczych,

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii półrocznej,

  • Poza super zespołem mamy też dobrą kawę na pokładzie 😉,

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie.Poznaj nas lepiej i aplikuj do SUUSa!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy