Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. administracji

Voessing Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tadeusza Kościuszki 53
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Voessing Polska Sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 53

Bydgoszcz

Biuro Projektowe Voessing Polska Sp. z o.o. poszukuje do centrali w Bydgoszczy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • administracja korespondencją przychodzącą i wychodzącą dla wybranych projektów
  • koordynacja przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi i zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • sporządzanie pism i dokumentów
  • administracyjne wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach
  • w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia - inne zadania zgodne z preferencjami kandydata

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie z zakresu administracji / ekonomii / prawa / budownictwa
  • praktyczna znajomość programów komputerowych, w szczególności środowiska MS Office
  • obsługa urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność, samodyscyplina, dokładność
  • zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • chęć dalszego rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • szkolenie przygotowujące do przejęcia nowych obowiązków
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy
  • możliwość rozwoju i awansu oraz zdobycia nowych doświadczeń
  • szeroki pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne