Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Administracji Danych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Szukamy osoby, która...

Potrafi dobrze zorganizować swoją pracę. Kluczowa jest umiejętność planowania, priorytetyzacji zadań oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Z łatwością nawiązuje kontakty. Praca na stanowisku młodszego specjalisty, to praca zespołowa, dlatego bardzo ważna jest umiejętność efektywnej komunikacji.
Ma silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania. Ważna jest zarówno jakość wykonywania powierzonych zadań jak również profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista.
Jest zorientowana na rezultat. Potrafi osiągać wymagane rezultaty w wyznaczonym czasie. Jest energiczna, entuzjastyczna, kreatywna oraz samodoskonali się w działaniu.
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • Wsparcie pracy kilkuosobowego działu sprzedaży
  • Tworzenie i monitorowane zamówień
  • Administracja bazy danych
  • Kontakt mailowy, telefoniczny, jak również bezpośredni z klientami oraz partnerami firmy
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz

Oczekujemy:

  • Samodzielności i zaangażowania w pełnione obowiązki
  • Bardzo dobrej orientacji w programach pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywności (swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych)
  • Zaangażowania i chęci rozwoju

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm
  • Pracę w bardzo dobrze skomunikowanym logistycznie biurze
  • Rozwój kompetencji zawodowych w kierunku Specjalisty ds. Administracji Danych

Prosimy przesyłać CV (ze zdjęciem) klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się